Welkom!

Helpdesk

Jessica Glasbergen 
Bewegingsconsulent
jglasbergen@sportservicedenhelder.nl


Ossip Wijnker 
Bewegingsconsulent
owijnker@sportservicedenhelder.nl


Ben van Wordragen 
Bewegingsconsulent
bvanwordragen@sportservicedenhelder.nl


Iris van Paridon 
Aangepast sporten Kop van Noord-Holland
Aanwezig op: ma,di,wo,do,vr
ivanparidon@sportservicedenhelder.nl


Marloes Smit 
Regiomanager Kop van Noord-Holland
Aanwezig op: ma,di,wo,do
msmit@sportservicedenhelder.nl


Jordy van Kesteren 
Sportbuurtwerk, Buurt-Onderwijs-Sport
Aanwezig op: ma,di,wo,do
jvankesteren@sportservicedenhelder.nl


Wendy Wassenburg 
Bewegingsconsulent
Aanwezig op: ma,di,wo,do
wwassenburg@sportservicedenhelder.nl


Lydia van Noord 
Medewerker breedtesport
Aanwezig op: ma,di,wo,do
lvannoord@sportservicedenhelder.nl


Jeffrey Smit 
Bewegingsconsulent
Aanwezig op: di,wo
jsmit@sportservicedenhelder.nl


Sabine van Lochem 
Medewerker breedtesport
Aanwezig op: di,do
svanlochem@sportservicenoordholland.nl


Freek de Kort 
Bewegingsconsulent
Aanwezig op: ma,vr
fdekort@sportservicenoordholland.nl


Tanja Ites 
Bewegingsconsulent, Jongeren op gezond gewicht
tites@sportservicedenhelder.nl


Marianne Mensink 
Administratief medewerker, consulent Jeugdsportfonds
Aanwezig op: ma,wo,vr
mmensink@sportservicenoordholland.nl


Tessa Scholte 
Bewegingsconsulent
Aanwezig op: ma,di,do
tscholte@sportservicenoordholland.nl